kategorie
výrobci

Tabulky velikostí - barevnice fólií

Na našem e-shopu Vám nabízíme možnost nákupu a objednání zakákové kusové výroby jak potisku na textil, hrníčky, tak také výroba samolepek, nažehlovaček, výroba gravírování na vaše přání. Námi nabízené produkty nejsou finálními výrobky, a zákazník má tak možnost před objednávkou zvolit si barvu potisku, doplnit potisk na přání třeba dotiskem, změnu v motivu, změnit umístění motivu, rozměr, barvu, apod.

Z těchto dúvodů Spotřebitel nemůže v souladu s § 1837 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy ve 14. denní lhůtě. viz. odstavec č. 4. bod ,,c,,.  Týká se i výměny zboží například textilu (trička, mikiny a jiné), kdy zákazník vybere neodpovídající velikost. Je v rámci zákazníka dle tabulky velikostí vybrat odpovídající velikost přeměřením dle dané tabulky velikostí, která je momentálně uvedená u každého produktu. Případná výměna, či vrácení částky není u zakázkové výroby možná.


Tabulky velikostí:

Digitálně znázorněné barvy triček na našem e-shopu, barvy PU fólií k potisku a barvy fólií k výrobě samolepek, se mohou od skutečných barev materiálu nepatrně lišit. Tabulky velikostí jsou také uvedeny v popisu ke každému produktu zvlášť.

 

Bavlněná trička UNISEX na která tiskneme kvalitní, pružnou jednobarevnou PU fólií 

Tisk na trička kvalitního šití a materiálu s vysokou gramáží 190- 200 g/m2 (nebo nižší gramáž 150-160). Odběr od ověřených dodavatelů dle dostupnosti skladů především: Alex Fox, Adler,  poté Fruit Of The Loom, X-Fer, apod. Z tohoto důvodu uvádíme rozměry pouze orientačně. Některé velikosti triček se mohou od uvedené tabulky lišit - počítejte vždy cca (+/-) 2 cm na šířku a výšku. Velikostní tabulka je uvedena u každého produktu zvlášť a je potřeba řídit se právě uvedenými údaji v této tabulce.


Trička funkční bílá - fototrička, střihu UNISEX - pro ni i pro něj, na která tiskneme sublimačním potiskem ( plnobarevný potisk fotografií, plnobarevná loga apod.)

Funkční triko pro běžné nošení i sportovní aktivity. Speciálně tvarované polyesterové vlákno zajišťuje rychlý odvod potu a tím vysoký uživatelský komfort.​ Gramáž a složení materiálu je uveden vždy u daného produktu. Odběr od ověřených dodavatelů dle dostupnosti skladů především: Alex Fox, Adler, apod . Rozměry uvádíme orientační, vždy počítejte (+/-) 2 cm na šířku i výšku. Velikostní tabulka je uvedena u každého produktu zvlášť a je potřeba řídit se právě uvedenými údaji v této tabulce.


Polokošile/polotrička - střih UNISEX, na která tiskneme kvalitní, pružnou PU fólií

Tisk na polokošile kvalitního šití a materiálu s vysokou gramáží 190-200g/m2. Odběr od ověřených dodavatelů dle dostupnosti skladů především Alex Fox, Adler. Z tohoto důvodu uvádíme rozměry pouze orientačně. Některé velikosti se mohou od uvedené tabulky lišit - počítejte vždy cca (+/-) 2 cm na šířku a výšku. Velikostní tabulka je uvedena u každého produktu zvlášť a je potřeba řídit se právě uvedenými údaji v této tabulce.


Dětská trička bavlněná, na která tiskneme kvalitní, pružnou PU fólií

Tisk na trička kvalitního šití a materiálu ze 100% bavlny zn. AlexFox, Adler, střední gramáž 150-160g/m2. Velikosti jsou uvedeny orientačně, tolerance je vždy (+/-) 2 cm na šířku a výšku. Velikostní tabulka je uvedena u každého produktu zvlášť a je potřeba řídit se právě uvedenými údaji v této tabulce.


Dámská trička bavlněná Elegance - Alex Fox, nebo Adler na která tiskneme kvalitní, pružnou PU fólií

Dámská trička kvalitního šití a materiálu, gramáž 150 g/m2 až 190g/m2. Velikosti údáváme orientační, mohou se od uvedené tabulky lišit - počítejte vždy cca (+/-) 2 cm na šířku a výšku. Velikostní tabulka je uvedena u každého produktu zvlášť a je potřeba řídit se právě uvedenými údaji v této tabulce.


Pánská mikina s kapucí a klokankou - tisk PU fólií na přání

Kvalitní, pánské trndové mikiny  vysoké gramáže, kvalitního šití a materiálu. Složení a materiál najdete vždy v popisu u daného produktu. Velikostní tabulka je uvedena také u každého produktu zvlášť a je potřeba řídit se právě uvedenými údaji v této tabulce.


NOVINKA V NAŠEM ESHOPU, POTISK NEONOVÝMI PU FÓLIEMI NA VAŠE PŘÁNÍ


 


Samolepící fólie pro výrobu řezaných samolepek

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).