OBJEDNEJTE NYNÍ ZA 800 Kč v našem e-shopu a keramický bílý hrníček obdržíte jako dárek. Podmínky této nabídky v našem blogu

Milí zákazníci. Velice si vážíme vašeho zájmu o naše služby se zakázkovou výrobou. Prosíme vás tímto o trpělivost při zpracování (výrobě) a doručení objednávek. Děláme vše pro to, abychom vyhotovili a dopravci doručili co nejdříve. Děkujeme.

DÁREK K OBJEDNÁVCE

03. 11. 2020, 16:55

Objednejte nyní produkty z našeho e-shopu za více jak 800 Kč a vyhovíme Vám bílý, keramický hrníček dle vašeho výběru motivu ZDARMA.

Tato akce se vztahuje pouze při objednávce zboží nad 800 Kč (nezahrnuje cenu dopravy). Tisk vyhotovíme na bílý keramický hrníček, obsah 300 ml, jakýmkoliv motivem z naší nabídky hrníčků, nebo jakýmkoliv jiným motivem z naší nabídky, nebo dle domluvy i potiskem na přání. U dokončování objednávky coš je " třetí krok objednávky" nám nezapomeňte napsat do "poznámky" o jaký motiv na hrníčku byste měli zájem.

Příklad jak zadám do objednávky svá přání:  "Prosím o zhotovení potisku hrníčku, jako dárek k mé objednávce s motivem Jawa Pérák".  Můžete doplnit i katalogové číslo "H0186". Svá přání můžete také doplnit až po dokončení a potvrzení objednávky, kdy nám zašlete emailem své požadavky k potisku. Pro lepší orientaci, nám nezpomeńte uvést číslo vaší objednávky.

Pro inspiraci motivů navštivte třeba sekci hrníčků s potiskem: https://www.logotisk.cz/category/hrnky-keramicke-smalt-nerez-s-potiskem/4

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).