Zásilkovna a dovolené na výdejních místech

16. 11. 2023, 05:07

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE S DORUČOVÁNÍM OD ZÁSILKOVNY:

Upozorňujeme zákazníky, že služba ZÁSILKOVNY nyní před svátky zkracuje úložní dobu na kamennných výdejních místech na 5+2 dny. Standartní doba uložení bude tedy 5 pracovních dnů s možností prodloužení o max. 2 dny na celkových 7 prac. dnů. Do Z-Boxů na 2 dny s možností prodloužení o 1 den.

Také si prosím na výdejních místech překontrolujte otvírací dobu před svátky, před objednávkou u nás. Pokud bude v době, kdy budeme zásilku odesílat probíhat na výdejních místech dovolená, nebude možné do systému zásilku vyexportovat a tím pádem Vám zásilku na určitě místo i zaslat. V době dolených na výdejních místech pak také nebude možné si zásilku převzít. Tím pádem by se nám zásilka vracela zpět a Vám by tak vznikly nové náklady za znovuzaslání.

Také upozorňujeme, že ne vždy se nám podaří nyní odeslat zásilku do Z-BOXŮ. V současné době bývají tyto schránky přeplněny. Z tohoto důvodu může být odeslání Vaší zásilky se zpožděním.

 

INFORMACI K POSLEDNÍM TERMÍNŮM NA VÝROBU PŘEDMĚTŮ S POTISKEM NA PŘÁNÍ PŘED SVÁTKY, JIŽ BRZY DOPLNÍME V TOMTO BLOGU.

Děkujeme za spolupráci.

Logotisk.cz


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

POTVRZUJI VŠE
PODROBNÉ NASTAVENÍ
NESOUHLASÍM