Barevnice fólií a naše technologie


NOVINKA V NAŠEM ESHOPU, POTISK NEONOVÝMI PU FÓLIEMI NA bavlněný textil a na VAŠE PŘÁNÍ


 


Samolepící fólie pro výrobu řezaných samolepek


Technologie - sublimační potisk:

Sublimace ( fotopotisk )  je nejmodernější technologie, určená k potisku reklamních a dárkových předmětů ve fotografické kvalitě výsledku.  Pro potisk jsou určeny různé druhy materiálů s upraveným polyesterovým povrchem (textil, kov, plast, keramika) - podklad pro potisk musí být tedy bílý a s touto úpravou. Podstatou technologie je tisk sublimačními inkousty v tiskárnách na speciální přenosový papír a následný přenos výtisku prostřednictvím termotransferového lisu na předmět. Jedná se především o vlaječky, bílá fototrička, šňůrky na mobil, hrníčky, puzzle, podložky pod myš, nášivky, nažehlovačky, atd. Předměty jsou odolné proti otěru, protože potisk není pouze na povrchu, ale je přenesen sublimací do hloubky materiálu - potisk se nesmývá, nejedná se o žádné potisklé fólie. Velikost tohoto potisku max. do formátu A4. U textilních nažehlovaček, které nabízíme také na našem e-shopu tento formát nedoporučujeme.

U této technologie nutno počítat s mírnými odchylkami (nádechem) v barvách ve výsledném potisku na daném předmětu. Stává se tak při přenášení motivu teplem, popřípadě i nekvalitně zaslanou předlohou. Nastavení monitoru v domácnostech je velmi individální a často se liší od skutečných barev. To co nevidíte na monitoru (různé nádechy, odchylky barev a pozadí) může naše tiskárna vytisknout, nebo i obráceně: co vidí naše tiskárna, nemusí vytisknout. Tato technologie neumožňuje tisk bílou, zlatou, stříbrnou barvou, nebo metalickou či neonovou barvou !

Ukázka - detail sublimačního tisku na fototričku Technologie řezaná grafika tisk flex (PU) fólií:

Jednobarevný potisk vyhotovený zažehlovacími, barevnými flex fóliemi. Tyto plotterové fólie jsou velmi kvalitní, tenké a výborně krycí flexfólie na bázi polyuretanu s tavným lepidlem. Nabízí matný, bezodrazový povrch, který je měkký na omak navíc neobsahuje pvc, změkčovadla ani těžké kovy (certifikát Öko-Tex Standard 100). Motivy (grafiku) vyřežeme, následně separujeme a pomocí termotransfér lisu aplikujeme na textil. Lze potisknout jednobarevná loga, nápisy,  grafické jednobarevné motivy tvořené ve vektorech (křivkách), siluety. U této technologie není možný soutisk barev, je možné pouze nápisy a motivy různě barevně kombinovat, dovoluje - li to samotný motiv. Velikost potisku cca od 10 cm do 22-24 cm šířky. Rozhoduje také složitost daného motivu. Vhodné materiály pro tento potisk jsou textilní materiály z 90 až 100 %  bavlny jako jsou např: bavlněná trička, mikiny, pracovní oděvy (montérky), kšiltovky, polokošile, atd. Materiál by neměl obsahovat žádná syntetická vlákna, textura materiálu by měla být hladká a nenatahující se elastický, strečový materiál. Z těchto fólií vyhotovujeme i fóliové nažehlovačky, kterými si v domácích podmínkách vyrobíte například pěkné tričko.
 
Ukázka ( detail ) potisku PU nažehlovací fólií na bavlněném tričku.Technologie - DIGITÁLNÍ POTISK
Technologie umožňující tisk ve fotokvalitě, která zaručuje trvanlivost, stálost barev a především tisk do těch nejmenších detailů, tak jako i tisk bílou barvou na tmavé a jinak barevné materiály jako jsou: bavlna, len, polyester (funkční sportovní trička), směsy polyesteru a bavlny (mikiny, polokošile) atd., Potisk je možno zpracovat na textil pro děti od tří let věku. Technologie - gravírování laserem:

Laserové gravírování  je kvalitní, velmi přesná technologie určená pro jakékoliv reklamní předměty. Jde o unikátní technologii, která je v dnešní době nejúčinnější a nejdokonalejší z hlediska přesnosti a trvanlivosti. Popis vytvořený gravírovacím laserem je skoro nezničitelný a trvalý. Ať už je to kůže, imitace kovů, guma, kovy, sklo, plast, nebo také papír a dřevo. Gravírovacím laserem dokážeme poznačit širokou škálu materiálů. Svou oblíbenost mezi zákazníky rychle našla gravírováním vytvořená fotografie obličeje vrytá do kamene, skla nebo dřeva. Je to vhodný dárek například pro vaše blízké k narozeninám. Uplatnění najde i ve speciálních technikách např: výroba štočků, klišé pro tampontisk a samozřejmě i razítka.
 
Detail gravírování laserem do překližkyTechnologie - pískování:  jde o trvalé, běžným používáním neodstranitelné značení různých tvrdých materiálů, kde se odpískuje jeho vrchní vrstva, která je poté matná. Jedná se především o materiály jako je sklo, nerez plech a některé plasty. Velmi efektní oproti laseru je u této technologie možnost tzv. matování, kdy část, nebo celý předmět je opískován a požadovaný motiv zůstává lesklý. Dekorační pískování je oblíbené na sklenicích, půllitrech, na nerezových placatkách apod. V naší nabídce najdete především dárkové, nebo svatební sklenice, půllitry, šálky na kávu a jiné.

Pískování svatebních sklenic Logotisk  pískování a dekorování skla LogotiskVýroba řezaných samolepek, polepů: 

Plotterem řezané samolepky, reklamní polepy aut, výloh, vývěsních štítů z kvalitních fólií v jednotných barvách. Výroba z vašich motivů jako jsou: jednobarevné siluety, jednobarevná loga a nápisy ve vektorové grafice v křivkách. Samolepky dodáváme s přenosovou fólií pro snadnou aplikaci. U tzv. sendvičových samolepek, přenosové fólie nejsou potřeba.
 
samolepky řezané - Logotisk       řezaná samolepka - Logotisk
 Ukázka řezané samolepky bez podkladu       Ukázka samolepky řezané tzv.sendvičové, výřez ze tří barev fólie.
                                                              Pro výrobu těchto samolepek doporučujeme jednoduchou grafiku.
 
 

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

POTVRZUJI VŠE
PODROBNÉ NASTAVENÍ
NESOUHLASÍM