Zasílání fotografií a grafické podklady k potisku

1) Zasílání grafických podkladů,  fotografií k potisku na přání, nebo dotisku na přání

 • Fotografii zašlete v příloze emailu : Stačí kliknout na ikonu ,,koupit,, u vybraného produktu, který je určený pro potisk na Vaše přání s úpravou, nebo dotiskem na přání.
 • V nákupním košíku vyplníte běžný objednávkový formulář, v kolonce ,,poznámka k objednávce,, uvedťe jaká máte přání k dotisku, nebo potisku, například: zasílám foto v příloze na email  (u některých produktů lze přiložit soubor přímo v objednávkovém formuláři).  Přejete - li si doplnit hrníček, nebo tričko pouze textem, můžete svá přání také napsat do tohoto formuláře.​​ Některé dotisky jsou s příplatkem a tak konečnou cenu zašleme po Vaší objednávce. Jestliže byla objednávka úspěšně odeslána, zobrazí se Vám zpráva o úspěšném odeslání objednávky a současně je Vám odeslán e-mail s celkovou rekapitulací objednaného zboží.
 • Upozornění: Jestliže jste vyplnili emailovou adresu chybně, rekapitulace objednávky Vám nebude moci být doručena na email. Dále Vám nebudou doručeny další potřebné informace k výrobě potisku + číslo účtu které zasíláme v osobní e-mailové zprávě.
   

Dotisky jako jsou texty, věnování, básničky, apod. Tady prosíme o pečlivou kontrolu Vašich textů před odesláním požadavku. Za gramatické chyby nemůžeme ručit, protože přání zákazníků jsou různá a v textech jsou i různé zkratky, přezdívky a slangové výrazy, smajlíky které nedokážeme vyhodnotit jako chybu z nepozornosti a máme za to, že takto má být dotisk vyhotoven.

 • Dále běžným způsobem z Vaší emailové schránky odešlete email s přílohou ( fotografií ), kterou si přejete potisknout vybraný produkt.
 •  Upozornění : Nezapomeňte, že Vaše emailová adresa musí být shodná s tou, kterou jste zadávali u objednávky, jinak nejsme schopni přiřadit fotografie k daným objednávkám. Pro lepší orientaci můžete připsat ID vaší objednávky.
 
2) Jakou kvalitu fotografií a podkladů pro potisk požadujeme ( týká se sublimačního - plnobarevného tisku na hrníčky, fototrička, textilní nažehlovačky, puzzle, polštářky .... ) :
 
 • Fotografie pro sublimační tisk doporučujeme spíše barevné,. Loga a jinou grafiku určenou k tomuto potisku bez černého pozadí. Rozměry předloh 1280x1024 pixelů a vyšší. Na hrníčky postačí fotografie o rozměrech 800x600 pixelů, pro jejich kvalitnější zpracování.
 • Focený objekt na fotografii, nebo jiném obrázku by měl být ostrý, viditelný a nerozmazaný. Fotografie vybírejte pečlivě, jelikož nejsme schopni posoudit,  jakou hodnotu pro Vás daná fotografie představuje a pokud je předloha velikostně dostačující pro potisk, neupozorňujeme na nedostatky, která obsahuje jako je: jiné zbarvení fotografie, odraz ve skle, světla lampiček, odrazy blesku, příliš tmavého okolí,  tmavá fotografie, nebo naopak zase světlá fotografie, nekvalitně oskenovaná a  focená fotografie, apod. V takovém případě musíte počítat s tím, že tyto nedostatky se také více projeví  ve výsledném tisku na daném předmětu a není to důvod k reklamaci.

NEZASÍLEJTE: Ofocené fotografie již vyhotovených výrobků  (produktů), ze kterých není možné dále zpracovat grafiku na potisk.

 • sublimační potisk  U této technologie je nutno dále  počítat s mírnými odchylkami (nádechem) v barvách ve výsledném potisku na daném předmětu. Stává se tak při přenášení motivu teplem, popřípadě i nekvalitně zaslanou předlohou. Nastavení monitoru v domácnostech je velmi individální a často se liší od skutečných barev. To co nevidíte na monitoru (různé nádechy, odchylky barev a pozadí, které nemusí být na první pohled vidět) může naše tiskárna vytisknout, nebo i obráceně: co vidíte naše tiskárna nemusí vytisknout.
 • Námi graficky upravené fotografie a návrhy zasíláme před tiskem k posouzení emailem až po uhrazené zakázce. Tyto návrhy pak zasíláme  pouze v případě, jedná - li se o složitější úpravu Vašich fotografií např.: ořez fota bez pozadí, více než 3 fotografie na hrníčku (koláže), námi grafické zpracování (úprava) loga, motivu, atd.​
 3) Jaké požadujeme formáty fotografií, předloh, loga a jiných grafických podkladů : 
 • Pro výrobu potisku, nebo přání k dotiku na bavlněná trička a i výrobu nažehlovaček z nažehlovacích jednobarevných PU fólií: předlohy ve formátu CDR v křivkách, pokud nemáte možnost zaslat v uvedeném formátu, poté jednobarevný obrázek ( většinou to bývají jednobarevné siluety ) zasílejte k posouzení jako JPEG, BMP, PNG. Rozlišení min. 300 dpi. Cena za grafické přepracování motivu do křivek na dotaz. Pro výřez z nažehlovací PU fólie by motiv neměl obsahovat příliš mnoho slabých kontur. Zvažte tedy i velikost svého motivu: čím menší motiv si budete přát, tím i slabší kontury budou ve výsledku a realizace výřezem nebude možná.
 • Pro výrobu řezaných samolepek: zasílat jako křivky ve formátu CDR, pokud nemáte možnost zaslat v uvedeném formátu, tak poté jako JPEG, BMP, PNG formát, jednobarevný obrázek ( siluety ). Cena za grafické přepracování motivu do křivek na dotaz. Pro výřez ze samolepící fólie by motiv neměl obsahovat příliš mnoho slabých kontur. Zvažte tedy i velikost svého motivu: čím menší motiv si budete přát, tím i slabší kontury budou ve výsledku a realizace výřezem nebude možná.
 • Pro sublimační plnobarevný potisk - fotopotisk např.: bílá fototrika, hrnky  a textilní nažehlovačky: formáty JPEG, BMP, CDR, PNG
 • Pro digitální potisk - BMP, JPEG formáty v co největší kvalitě a rozlišení
 • Pro gravírování: formáty JPEG, BMP, CDR, PNG
Návrhy prosíme NEZASÍLEJTE jako prezentace v textovém editoru WORD, PDF  a jim podobné - takovéto přílohy neakceptujeme
Pozn.: PDF soubor lze zaslat pouze jako Váš orientační náhled pro nás, pro grafické zpracování požadujeme předlohy zasílat v uvedených formátech viz. výše.
 
Podotýkáme, že služby ( úprava fotografií a zasílání orientačních náhledů ) jsou možné pouze po závazné objednávce.
Máte - li zájem pouze o grafické práce, vytvoření návrhu, přepracování loga a jiného motivu do křivek či jiné prezentace, budou Vám tyto služby naúčtovány zvlášť.
 
UPOZORNĚNÍ:
tisková data
Zaškrtnutím souhlasu s obchodními podmínkami zákazník prohlašuje, že jím zaslaný obrazový motiv, který má být předmětem potisku, je jeho vlastním dílem a třetí osoby nemohou k němu uplatnit jakákoliv práva vyplývající ze zvláštních zákonů, zejména z autorského zákona nebo zákona o ochranných známkách. V případě nepravdivosti jeho prohlášení je povinen nést odpovědnost za škodu způsobenou neoprávněným použitím takového obrazového motivu. Využívání grafických prvků, fotografií a jiných obrázků, které nejsou vlastním výtvorem zákazníka a ani nejsou převzaty z free databáze je možné využívat pouze se souhlasem jejich autora, nebo jen, pokud jsou volně užitelné. Zákazník je plně odpovědný za grafické prvky, fotografie, obrázky, nápisy a texty, které bude zasílat jako předlohu na naše emailové adresy a jichž bude využívat při tvorbě návrhů potisku produktů. Zákazník zároveň prohlašuje, že žádné z jím zaslaných , grafických prvků neohrožují ani neporušují autorská práva, práva k ochranným známkám či jiným právům na označení a právům duševního vlastnictví a že nejsou v rozporu s jinými právy třetích osob. Tato práva nesmí být ohrožena a porušena ani v souvislosti s tiskem a prodejem takto zákazníkem vytvořených návrhů produktů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakékoli přímé či nepřímé škody zákazníka, které mu vzniknou v důsledku porušení povinností uvedených v těchto pravidlech a podmínkách. Provozovatel dále nenese žádnou odpovědnost za jakékoli přímé či nepřímé škody třetích osob, které vzniknou v důsledku porušení povinností Zákazníka uvedených  v těchto pravidlech a podmínkách. Grafické prvky, které bude zákazník zasílat na mailové adresy a ze kterých bude tvořit návrhy potisků produktů, nesmí být v rozporu se zákony České republiky a s morálními a etickými pravidly uznávanými civilizovanou a demokratickou společností. Nesmí obsahovat zejména:    
 • pornografickou tématiku;
 • symboly hnutí potlačujících lidská práva, zejména fašismu, nacismu a komunismu;
 • výzvy k násilí, nenávisti, rasové a jiné diskriminaci;
 • výzvy k terorismu, ozbrojeným konfliktům a válkám;
 • prvky obsahující jakékoli náboženské symboly v nevhodných, urážlivých a hanobících modifikacích a v nevhodných, urážlivých a hanobících situacích;
 • prvky obsahující jakékoli státní symboly, jak České republiky, tak i jakéhokoli jiného státu v nevhodných, urážlivých a hanobících modifikacích a v nevhodných, urážlivých a hanobících situacích;
 • ochranné známky a obchodní firmy, ledaže by s tím jejich majitelé vyjádřili souhlas;
 • díla chráněná podle autorského zákona, ledaže by s tím jejich majitelé vyjádřili souhlas.

*  *  *  *  *  *  *  *

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni, jelikož se snažíme všem zákazníkům vyjít vstříc s jejich návrhy a nápady na potisk těchto předmětů.
 
Pro jakékoliv dotazy jsme tu pro Vás denně od 8:00 do 15:00 hod.
Na emailové adrese eshop@logotisk.cz, a nebo na tel. čísle +420 777 965 965
Kontaktovat nás můžete i níže přes ,,kontaktní formulář,,
 
Nebojte se ničeho a pište :-) Rádi všem odpovíme.
 
Logotisk.cz

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

POTVRZUJI VŠE
PODROBNÉ NASTAVENÍ
NESOUHLASÍM