Poptávky-množstevní slevy


JAK ZADAT POPTÁVKU: NEJEN PRO ORGANIZACE,  FIRMY + NABÍDKA MNOŽSTEVNÍCH SLEV

Nejen pro firmy, zájmové spolky, školky, školy, obce, města, sportovní kluby a fankluby nabízíme výrobu dárků (reklamních předmětů) s vlastními fotografiemi, logem, znakem či erbem.
 
Nabízíme potisk na reklamní předměty jako jsou: hrníčky, propisky, trička, trička funkční pro sport, mikiny, polokošile a jiné.
Dále puzzle, klíčenky, šňůrky, přívěsky, výroba nažehlovaček, různá tiskátka, řezané samolepky a spoustu jiných předmětů které naleznete i v našem e-shopu. U všech těchto produktů Vám nabízíme individuálně množstevní slevy jednoho druhu zboží se stejným motivem. U větších serií lze domluvit několik termínů k odebrání. Můžete odebírat zboží postupně např. týdně, po 50. kusech atd.
 
Nenašli jste - li předmět k potisku který byste si přáli, napište Váš požadavek, popřípadě zašlete fotografie podobného předmětu který si přejete potisknout, nebo zpracovat. 
 
Ve svém požadavku pro potisk, nebo výrobu, požadujeme a popište:
  1. O jaké konkrétní předměty máte zájem.
  2. Bude nás zajímat přesný počet kusů, barva, velikosti (týká se především triček, mikin, nátělníků a jiného textilu, také nažehlovaček a samolepek).
  3. Dále požadujeme orientační rozměry v cm a to i v případě, týká - li se Váš dotaz na výrobu potisku triček a textilu, výroba samolepek, nažehlovaček, apod.
  4. U konkrétních motivů, nebo obrázků, požadujeme Vaše loga zaslat i s dotazem v příloze e-mailu ( návrh, obrázek, nákres) k posouzení na náš email: eshop@logotisk.cz. Bez nedodaných podkladů (motivů) Vám není možné zpracovat cenovou nabídku.
  5. Nezapomeňte také uvést nejzazší termín vyhotovení a dodání zakázky.
Přílohy (předlohy k potisku) akceptujeme ve formátu JPEG, BMP, GIF, CDR (předlohy převedené do v křivek), rozlišení min. 300 dpi.
Tiskové PDF je možno zaslat pouze jako orientační náhled pro nás. Mějte tedy na zřeteli, že takovéto přílohy nelze poté graficky upravovat.
Dále nelze a nezpracováváme soubory zaslané ve WORD a EXCEL. Jako grafické podklady k potisku na reklamní předměty (nebo i jako náhled) tyto soubory neakceptujeme.

Na základě těchto údajů Vám poté zpracujeme cenovou kalkulaci potisku, nebo výroby.

Na našem e-shopu naleznete veškeré informace jako jsou: Technologie potisku, často kladené dotazy,  pak  všeobecné obchodní podmínky,  informace k výrobě, platbě, a době dodání Vaší zakázky.
 
 
 

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

POTVRZUJI VŠE
PODROBNÉ NASTAVENÍ
NESOUHLASÍM