Hrnek s vlastním potiskem fotografií, umístění hl.motivu strana pro leváka

Bílý keramický hrnek 300 ml, potisk na přání z vašich fotografií, umístění 1 až 3 fotografie na hrníčku, včetně textu.
Zobrazit více
169 Kč
ks
objednat výrobu
Zakázková výroba/potisk
záruka:24 měsíců
výrobce:Logotisk
popis produktu - výroby
parametry
Produkt karta

Keramický bílý hrníček 300 ml na který si můžete navrhnout vlastní obrázek, nebo stačí zaslat požadovanou fotografii (rozměr 800x600 pixelů a více), stručný popis k potisku po objednání na náš email, a my se o vše postaráme.

  • Příklad potisku hrníčku: potisk jedné strany fotografie + doplnění textu z druhé strany
  • Dotisk textů, nebo dotisk další fotografie druhé strany již v ceně. Fotografie automaticky upravujeme okraji do ztracena. Na přání upravíme fotografie ořezem od pozadí, dovolí - li nám to samotný motiv
  • Také máte možnost zvolit si umístění hlavního motivu a to pro leváka, nebo pro praváka. Pro info: na vyobrazeném je strana pro praváka.
Pokud si i tak nevíte rady s návrhem, rádi poradíme, dle zaslaných obrázků navrhneme design motivu na potisk a pošleme před samotným tiskem ke schválení na váš email. Tyto služby jsou k zakoupeným hrníčkům zdarma.
  • Fotografie (barevné), nikoliv černobílé na potisk, zasílejte v příloze vaší zprávy, jako JPEG, nebo BMP formát v co největší kvalitě  a rozlišení. Podotýkáme, že tyto služby ( úprava vašich fotografií a zasílání orientačních náhledů ) jsou možné pouze po závazné objednávce. Máte - li zájem o další grafické práce: vytvoření nové grafiky, překreslení, nebo i přepracování loga a jiného motivu do křivek či jiné prezentace, budou Vám tyto služby naúčtovány zvlášť.

Zasílání podkladů  k dotisku a jiné úpravy v potisku na přání: U dokončování objednávky připište přání k dotisku ( týká se textu, věnování ) do kolonky " poznámka k objednávce " Jedná-li se o potisk fotografie, obrázky můžete zasílat přímo z objednávkového formuláře, kde máte možnost ,,přidat soubor,, ze svého počítače a odeslat jej spolu s objednávkou k nám do systému. Nezdaří-li se Vám nahrát soubor, můžete fotografii zaslat po objednávce na náš email. Návod jaké zasílat fotografie k potisku emailem

 
Kvalitní sublimační potisk do struktury materiálu. U této technologie nutno počítat s mírnými odchylkami (nádechem) v barvách ve výsledném potisku na daném předmětu. Stává se tak při přenášení motivu teplem, popřípadě i nekvalitně zaslanou předlohou. Nastavení monitoru v domácnostech je velmi individální a často se liší od skutečných barev.
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

POTVRZUJI VŠE
PODROBNÉ NASTAVENÍ
NESOUHLASÍM